جمعه ٠١ تير ١٤٠٣
بیانیه راهبرد مشارکت الکترونیک سازمان استان

بیانیه راهبرد مشارکت های عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل

 

هر سازمانی در راستای تحقق اهداف، اجرای ماموریت ها و ارائه خدمت به مردم، نیازمند توجه مخاطبان خود می باشد زیرا بدون توجه مردم و بدون دریافت بازخوردهای حاصل تعاملات دو سویه، انتخاب راهبردهای ارائه خدمت، سخت و ناممکن می گردد. به بیان دیگر، ارائه خدمت به نحو شایسته زمانی امکان پذیر است که مخاطب، میزان رضایت مندی خود را از دریافت خدمات اعلام و تعامل و مشارکت خود را کامل نماید. سازمانی در ارائه خدمت موفق تر است که بتواند نظرات، پیشنهادها و انتقادات مخاطبین خود را دریافت و بر اساس آن راهبردهای مناسب جلب رضایت را در چهارچوب قانون اتخاذ نماید. بر این اساس در جهت خدمت رسانی بهتر، رفع نواقص و دریافت نظرات کاربران، امکان نظرسنجی در این تارنما فراهم شده است.

در این تارنما سعی شده است کلیه استانداردهای مورد نیاز اعم از کاربرپسند بودن، شفافیت، کیفیت خدمات تارنما، دسترس پذیری تارنما، دسترس پذیری اطلاعات، بیانیه حریم خصوصی و بیانیه توافق خدمات ایجاد گردد. همچنین اصلاح بهبود روش های ارائه خدمات و اطلاع رسانی به مراجعین از طریق سایت ایجاد و همواره مدنظر مسئولین این سازمان بوده است و اهمیت اطلاع رسانی و بروزرسانی به شکایات، پیشنهادها و انتقادات مراجعین و پاسخگویی به آن ها در تارنمای سازمان پیشبینی شده است.

در مجموع سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل در راستای انجام ماموریت سازمانی خود تلاش میکند با برنامه محوری، نگاه سیستمی، پشتوانه آمایشی و توان کارشناسی، خدمات با کیفیتی را به طرز شایسته و در چارچوب وظایف قانونی خود به مخاطبین ارائه نماید. چشم انداز سازمانی ما آن است که ضمن احترام به حقوق شهروندی، همواره به عنوان یکی از بهترین سازمان ها در خدمت رسانی نزد مردم شناخته شویم و بر این اساس ارائه خدمات علمی، دقیق ، کارشناسی، به روز و صادقانه در چارچوب نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در صدر ارزش های سازمانی ما قرار دارد.

در این راستا سازمان مدیریت و برنامه رزی استان اردبیل به منظور جلب مشارکت های مردمی جهت گردآوری نظرات، پیشنهادها و انتقادات آحاد مردم به ویژه نخبگان، متخصصین، صاحب نظران، مدیران و کارشناسان دستگاه های اجرایی عمومی اقدام کرده و راهبردهای منتج به افزایش کیفیت خدمات را تدوین می نماید. بنابراین میتوانید دیدگاه خود را بر روی هر مطلبی بیان کنید. کافی است در انتهای همان مطلب بر روی گزینه نظرات کلیک کنید.

علاوه بر آن می توانید از طریق منوی تماس با ما نظرات، پیشنهادها و انتقادات خود را ثبت و به مسئولین ذی ربط سازمان منتقل نمایید. بدیهی است نظرات، پیشنهادها و انتقادات شما کمک بزرگی در ایجاد شرایط مطلوب در خدمت رسانی بهتر سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل خواهد داشت.

منو اصلی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 782
 بازدید امروز : 672
 کل بازدید : 2263393
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2
 زمان بازدید : 0/4219

 

تمامي حقوق اين سايت متعلق به سازمان مديريت و برنامه ريزي استان اردبیل بوده و استفاده از  مطالب آن با ذكر منبع بلامانع است.