دوشنبه ٠٣ تير ١٣٩٨
اخبار > برگزاری چهارمین جلسه کارگروه پیمان و ضوابط فنی در سازمان


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری چهارمین جلسه کارگروه پیمان و ضوابط فنی در سازمان

 

چهارمین جلسه کارگروه پیمان و ضوابط فنی به استناد آئین نامه روش کار شورای فنی استان روز چهارشنبه مورخ 97/7/4 با حضور اعضاء  در سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل تشکیل شد.

به گزارش حوزه ریاست و روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل، در این جلسه پس از بحث و بررسی موارد مطروحه تصمیماتی بشرح ذیل اتخاذ گردید:

1-نامه شماره 27330 مورخ 97/5/6 شهرداری بیله سوار و نامه شماره 450 مورخ 96/6/25  شرکت راه و ساختمان شیدا گستر مغان پیمانکار پروژه میدان فرزین بیله سوار به شماره قرارداد 9561 مورخ 1/2/92 موضوع ابلاغ تغییر مقادیر کار و ترانسپورت حمل مصالح مطرح و پس از بحث و بررسی اسناد و مدارک :

الف-مقرر گردید شهرداری بیله سوار به استناد مفاد ماده 29 شرایط عمومی پیمان و بند 2 پیوست 4 کارهای جدید فهرست بها واحد پایه رشته راه  و راه آهن و باند فرودگاه سال 1392 (منضم به پیمان) که اشاره می دارد در صورتی که برای کار جدید ابلاغی در فهرست بها و مقادیر منضم به پیمان اعم از اینکه برای آن مقدار پیش بینی شده یا نشده باشد، برای پرداخت قیمت جدید عیناً از همان قیمت با اعمال ضریب های مندرج در پیمان شامل هزینه های بالا سری، ضریب پیشنهادی و برحسب مورد ضریب مربوطه با در نظر گرفتن افزایش مقادیر کار تا 25 % می باشد . ملزم به رعایت می باشد.

ب-در خصوص ترانسپورت حمل مصالح مقرر گردید شهرداری بیله سوار براساس جدول شماره 2 فاصله حمل مصالح (کلیات فهرست بها واحد پایه رشته راه و باند سال 92 منضم به پیمان) اقدام نماید.

2-نامه شماره 362/97/آ مورخ 97/5/24  مهندسین مشاور آذر بند ساز اردبیل مشاور و نماینده کارفرما در پروژه احداث مخزن ده هزار مترمکعبی آبیاری تحت فشار در خصوص اختلاف نظر در اجرای عملیات گودبرداری و پرداخت آن براساس ردیف خاکبرداری موضوع قرارداد شماره 147/52 مورخ 97/1/19  با شرکت کشت و صنعت و دامپروری پارس با حضور نمایندگان کارفرما، مشاور و پیمانکار مطرح گردید و پس از بحث و بررسی اسناد و مدارک و با توجه به اینکه اعضای حاضر در جلسه در خصوص اجرای عملیات خاکی مورد اشاره (گودبرداری و یا خاکبرداری) به نکته نظرات واحدی نرسید مقرر گردید، موضوع از طریق دفتر نظام فنی و اجرایی سازمان برنامه و بودجه کشور استعلام گردد.

3-مقررگردید جلسات کارگروه حداقل ماهانه یک جلسه تشکیل و درصورت نبود، درخواست هایی از طرف پیمانکاران وکارفرمایان، جلسات با دستورکارهای پیشنهادی اعضای کارگروه جهت بررسی و توضیح ضوابط و بخشنامه های ابلاغی مبتلابه دستگاه های اجرایی و با مشارکت اعضا تشکیل و به شورای فنی جهت تصویب ارسال گردد.

4-مقررگردید درجلسه آتی نماینده محترم شرکت سهامی آب منطقه ای(آقای مهندس عشقی آذر) به اتفاق نماینده محترم اداره کل راه و شهرسازی(آقای مهندس علامه) مطالبی درخصوص تحویل موقت تهیه، جمع بندی و در جلسه ارائه نمایند.

 

 


١١:٣٦ - پنج شنبه ١٢ مهر ١٣٩٧    /    شماره : ٨٥٤    /    تعداد نمایش : ١٣١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
منو اصلی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 266766
 بازدید امروز : 314
 کل بازدید : 787369
 بازدیدکنندگان آنلاين : 7
 زمان بازدید : 0/3125


تمامی حقوق این سایت متعلق به سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل بوده و استفاده از مطالب آن با ذكر منبع بلامانع است.