پنج شنبه ٠٩ بهمن ١٣٩٩
بیانیه سطح توافق

 


مقدمه :

بدينوسيله بيانيه سطح توافق كليه خدمات تارنماي سازمان مديريت و برنامه ريزي استان اردبیل را به اطلاع ميرساند:

هدف :

هدف از اين توافقنامه سطح خدمات اين است كه به منظور ارائه با كيفيت خدمات ارائه شده توسط سازمان مديريت و برنامه ريزي استان اردبیل ، كيفيت تحويل كليه خدمات براي خدمت گيرندگان( متقاضيان /دستگاه اجرايي / اشخاص حقيقي و حقوقي) مورد توافق قرار گيرد.

اين بيانيه، سطح توافق دو جانبه در خصوص اين خدمات و مسئوليت‌هاي سازماني را در صورت لزوم مشخص مي‌كند.

مسئوليت :

با عنايت به بخشنامه شماره ۲۴۴۵۲ مورخ ۱۳۹۷/۳/۱ رياست محترم جمهور ، تصويب نامه شماره ۱۱۲۷۱۲۸ مورخ ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ شوراي اداري ،دستورالعمل شماره۱۵۳۸۵۸۸ مورخ ۷/۹/۱۳۶ بخشنامه شماره ۳۲۲۶۷ مورخ ۱۳۹۷/۱/۲۹ سازمان اداري و استخدامي كشور و نامه شماره ۱۲۲۱۲۵ مورخ ۱۳۹۷/۳/۱۳ سازمان مديريت و برنامه ريزي كشور ، سازمان مديريت و برنامه ريزي استان اردبیل خدمات خود را به صورت الكترونيكي در اختيار خدمت گيرندگان قرار مي‌دهد. .

تعهدات :

تارنماي سازمان مديريت و برنامه ريزي استان اردبیل امكان درخواست خدمات ، شكايات و همچنين دريافت نظرات و پيشنهادات متقاضيان گرامي را از طريق " منوي ارتباط با ما و منوي ميز الكترونيك " را فراهم نموده است

تارنماي سازمان مديريت و برنامه ريزي استان اردبیل بر مبناي پايداري زير ساخت هاي ارتباطي بصورت تمام وقت، در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز در دسترس متقاضيان /دستگاه اجرايي / اشخاص حقيقي و حقوقي گرامي بوده و در صورت بروز هرگونه اشكال و نقص فني از طريق منوي زمان هاي خروج از دسترس تارنما به متقاضيان اطلاع رساني خواهد شد.

هزينه ها و پرداخت ها :

در صورتي كه ارائه خدمات به متقاضي نياز به پرداخت هزينه باشد ، سازمان مديريت و برنامه ريزي استان اردبیل پس از واريز هزينه هاي مربوط به خدمت توسط متقاضي نسبت به ارائه خدمات اقدام مي نمايد.شايان ذكر است ليست خدمات و هزينه هاي مرتبط با آن در منوي ميز خدمت اطلاع رساني شده است .

دوره عملكرد :

اين توافقنامه سطح خدمت تا تاريخ ۱۳۹9/۱۲/۲۹ اعتبار دارد.

منو اصلی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 225
 بازدید امروز : 596
 کل بازدید : 1152383
 بازدیدکنندگان آنلاين : 3
 زمان بازدید : 0/2344


تمامی حقوق این سایت متعلق به سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل بوده و استفاده از مطالب آن با ذكر منبع بلامانع است.