شنبه ٢٤ مهر ١٤٠٠
اخبار > تجليل از برگزيدگان جشنواره شهيد رجايي در اردبيل / پنج دستگاه برتر اجرايي تجليل شدند


  چاپ        ارسال به دوست

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل:

تجليل از برگزيدگان جشنواره شهيد رجايي در اردبيل / پنج دستگاه برتر اجرايي تجليل شدند

رئيس سازمان مديريت و برنامه‌ريزي استان اردبيل گفت: با ارزيابي عملكرد دستگاه‌هاي اجرايي استان در سال 99، پنج دستگاه اجرايي در استان اردبيل مورد تجليل و تكريم قرار گرفتند.

به گزارش حوزه ریاست و روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل، داوود شايقي در جلسه تجليل از برگزيدگان جشنواره شهيد رجايي در اردبيل اظهار كرد: همكاران و كارشناسان سازمان برنامه و بودجه با فراخوان انجام شده نسبت به دريافت عملكرد دستگاه‌هاي اجرايي و بارگذاري آن در سامانه اقدام كرده تا بر اساس يك‌هزار امتياز در شاخص‌هاي اختصاصي و به همين نسبت امتياز در شاخص‌هاي عمومي دستگاه‌هاي برتر را مورد ارزيابي قرار داده و انتخاب كنند.

وي تصريح كرد: اين فرآيند در چند ماه به انجام رسيد تا بعد از تأييد نهايي سازمان برنامه و بودجه و شوراي راهبردي توسعه استان دستگاه‌هاي برتر استان در پنج گروه شناسايي و معرفي شدند.

رئيس سازمان مديريت و برنامه‌ريزي استان اردبيل گفت: ما سعي كرديم بر اساس شاخص‌هاي اعلام شده و ارائه گزارش عملكرد دستگاه‌هاي اجرايي بر مبناي شايستگي و نقاط ضعف و قوت و در يك نظام ارزيابي صحيح دستگاه‌هاي برتر را انتخاب كنيم كه در استان اردبيل فعاليت و عملكرد 51 دستگاه اجرايي مورد رصد و پايش قرار گرفت تا از بين آنها پنج دستگاه برتر معرفي شوند.

شايقي افزود: همه‌ ساله در قالب جشنواره شهيد رجايي در سه سطح سازماني، مديران و كاركنان برگزيدگان معرفي و از آنها تجليل مي‌شود كه امسال نيز در حد وسع و توان در حوزه سازماني سعي كرديم تا دستگاه‌هايي كه بيشترين امتياز اختصاصي و عمومي را به دست آورند، انتخاب و معرفي آنها را انجام دهيم.

وي در بخش ديگري از سخنان خود خاطر نشان كرد: شاخص‌هاي اعلام شده در محورهايي همچون اصلاح ساختار، توسعه الكترونيكي، توجه به سرمايه انساني، سلامت اداري، تكريم ارباب رجوع و نظارت و ارزيابي انجام شده تا زمينه براي معرفي دستگاه‌هاي برتر فراهم آيد.

شايقي با قدرداني از دستگاه‌هاي همكار به ويژه محيط زيست، ستاد اقامه نماز، بهزيستي و استانداري اردبيل در انجام اين ارزيابي و شاخص‌هاي معرفي شده، اضافه كرد: مستندات از سوي دستگاه‌هاي اجرايي بارگذاري شده تا در قالب خودارزيابي، سطح ارزيابي كارشناسي، اعتراض‌ها و تأييد نهايي پنج دستگاه برتر با بيشترين امتياز در بخش‌هاي عمومي و اختصاصي معرفي شوند.

وي بيان كرد: در گروه آموزش، پژوهش و فرهنگي، ميراث فرهنگي با كسب يك‌هزار و 814 امتياز رتبه اول را كسب كرد و كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان و آموزش و پرورش در جايگاه بعدي قرار گرفتند.

شايقي ادامه داد:‌ در گروه دستگاه‌هاي توليدي و خدماتي 12 دستگاه مورد ارزيابي قرار گرفت كه در نهايت امور مالياتي از بين دستگاه‌هاي ارائه‌كننده گزارش خدمات يك‌هزار و 898 امتياز را به دست آورد و بالاتر از استاندارد و جهاد كشاورزي جايگاه ممتاز را كسب كرد.

وي در بخش ديگري از سخنان خود اظهار كرد: در گروه زيربنايي و توسعه زيرساخت‌ها شركت آب منطقه‌اي با كسب هفت هزار و 875 امتياز اول شد و فرودگاه‌هاي استان و نوسازي مدارس در جايگاه‌هاي بعدي قرار گرفتند.

رئيس سازمان مديريت و برنامه‌ريزي استان اردبيل تصريح كرد: در گروه سلامت و رفاه اجتماعي، دانشگاه علوم پزشكي با كسب يك‌هزار و 900 امتياز و در گروه عمومي و قضايي نيز امور اقتصادي و دارايي استان با كسب يك‌هزار و 813 امتياز در جايگاه‌هاي برتر قرار گرفت تا به عنوان پنج دستگاه برتر مورد تجليل و تكريم قرار گيرند.

در اين جلسه پنج دستگاه منتخب استان گزارش كوتاهي از فعاليت‌هاي سال 99 خود را ارائه كرده و در پايان با حضور استاندار اردبيل از مديران پنج دستگاه برتر استان شامل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري، امور مالياتي، شركت آب منطقه‌اي، علوم پزشكي و امور اقتصادي و دارايي با اهداي لوح سپاس و تنديس جشنواره تجليل شد.٠٩:٠٠ - سه شنبه ٦ مهر ١٤٠٠    /    شماره : ٢١٨٧    /    تعداد نمایش : ٥٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
منو اصلی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 544397
 بازدید امروز : 135
 کل بازدید : 1413681
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2
 زمان بازدید : 0/3437

 

تمامي حقوق اين سايت متعلق به سازمان مديريت و برنامه ريزي استان اردبیل بوده و استفاده از  مطالب آن با ذكر منبع بلامانع است.